Kalabalık Aktivite Videosu&Kaydı

Selam Galya'nın birlik ve beraberliğe önem veren halkı;
Biraz evvel birşey fark ettim..
Ben kalabalık insan gruplarının ortak iradeyle hareket etmesini, şarkı söylemesini, ne bileyim dans etmesini, senkronize hareket etmesini çok seviyorum. Bir moral kaynağı sanki bana.. Misal şu videoda;
www.youtube.com
tek başına dans eden adamın yanına birileri koştukça, "allaaaaaah" diye bende zıplıyorum yerimde..
Veya Adele'in şu konserinde; www.youtube.com insanların şarkıya eşlik ettiği anda tüylerim diken diken oldu, resmen oraya gidip geldiğimi hissettim.

Bana böyle videolar, kayıtlar söyleyebilir misiniz?
Aradığım tek ortak nokta, keyifli aktiviteler olması.
Misal Alen'in saha ortasına çıkıp Beşiktaş taraftarına üçlü çektirmesini de deli gibi keyif alarak izliyorum.
Böyle pozitif şeyler..

Bi buldurun be..

Saygılar..

sanırım şu video keyfini keyif katar : www.youtube.com

  • brkylmz  (08.08.12 22:59:33)
where the hell is matt? bilmiyorsaniz:
www.youtube.com

bunlar da sirtakili flasmoblar, keyifli aktiviteler:
www.youtube.com

edit: yazarken benden once davranilmis :)
  • shahrazad  (08.08.12 23:01:03 ~ 23:01:39)
londra olimpiyatları açılış seremonisi tam senlik. duyuruda sorulmuştu linki. 2008 pekin de süper.

  • geldiler  (08.08.12 23:01:11 ~ 23:02:24)
@brkylmz & @shahrazad: where the hell is matt'i ilk zamanından beri takip ediyorum. Gerçekten de delicesine mutlu ediyor izlemesi.. Teşekkürler tekrardan..

Sirtaki flashmoblarına da hemen bakıyorum.. Sirtaki ve rebetiko zaten hasta olduğum iki tür..

@geldiler: 2008 videosunu da bulup izleyeceğim hemen.. Teşekkürler..

Daha ekleyecek olan varsa beklerim..
  • quaker  (08.08.12 23:03:09 ~ 23:04:29)