Maslak, saat &saat

Yerini bilen var mıdır? Google maps e göre diamond istanbul'un tam arkasında bir nokta çıkıyor ama adres falan bulamadım.

saat&saat mi tam hatirlamiyorum ama ben saatime yeni bir kayis taktirmak istiyordum, boynerde sormustum sanirim, beni maslakta (eski boyneri bilir misiniz bilmem simdiki e-bebek) buranin sol tarafindaki sokaga ki orada boynerin outleti vardir, o binaya yonlendirmislerdi. ayni yeri soruyor olabilirsiniz belki?

  • dutturudunya  (28.05.12 16:26:02)
Maslak Mah. Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi, No:237

  • pitcheuse  (28.05.12 16:53:31)
@dutturudunya evet tam o aradaki yermiş, üşenmeyip kalkıp gittim beşi bir geçiyordu tüm işyeri bir anda boşaldı, ben de kayış peşinde koşuyorum, kısmetse başka bir gün tekrar gideceğim.

  • okumayi sevmeyen okur  (28.05.12 20:00:48)
itü maslak kampüsünden bir sonraki durakta iniyorsun ya da metrodan çıkınca yukarı doğru yürümeye devam ediyorsun. solunda göreceğin 500 yıldır bitmeyen bir plaza inşaatını hemen geçince daha küçükçe bir plaza var yoldan tarafta cafe nero muydu neydi o görünüyor zaten. inşaat halindeki plaza ve bir sonraki plazanın arasındaki sokaktan girip 20 mt falan yürürsen girişini görürsün sağında

  • slm yilmaz  (30.05.12 17:40:04)