Sözlükteki Furya: "Bilmem ne için ne dediler" kalıbı...

Çok afedersiniz böyle kalıbı s... Sinirlerim hopluyor gördükçe. Keşke bir yolu olsa da engellense şöyle başlıklar. Özellikle dışarıda olan (sözlükte yazma hakkı maalesef olamayan) okuyucuların reaksiyonlarını merak ediyorum.

Bu tür başlıklara yazmaktan başka görevi olmayan yazarlar, ilk hatalarında uçabiliyor zaten. Moderasyon kararsız kalması durumunda yazarın profiline bakıyor. Garbage entry miktarı çoksa uçuruyorlar (Sistem değişmediyse tabii).

  • deckard  (02.05.12 15:23:56)
x için ne dediler
x hakkında bilinmesi gerekenler
x denince akla gelenler

en uyuz olduğum başlıklar olur kendileri.
  • el magico  (02.05.12 15:25:34)
eksi++ ile istediğin baslığı engelleyebiliyorsun mesela bende sevgili kelimesi engelli ve böyylece sevgili* ile ilgili tüm baslıklar gizle. çok rahatım

  • neira  (02.05.12 15:27:12)
hiç denemedim ama eksi++ ile engelleyebilirsiniz sanırım. kelime yasaklama fonksiyonu var. "ne dediler" kelime grubunu yasaklarsınız ve kurtulursunuz.

edit: 15 saniye ile...
  • kibritsuyu  (02.05.12 15:27:27 ~ 15:28:47)
ben de şey furyasına ayar oluyorum
mesela bir şarkı adı atıyorum love will tear us apart

ing. aşk bizi yaracak

ing. aşkım akşama yemekte ne var

falan. ulan hiç komik değil, bir de 150 tane entry giriliyor. bariz gerizekalı damgası vuruyorum yapana.
  • sanal hayvan  (02.05.12 16:23:13 ~ 16:26:01)