Bilinmeyen Şarkının adını öğrenme

Bilgisayarımda bazı mp3 dosyaları var bilinmeyen dosya adında bunlara şarkı ismi ve sanatçı ismi otomatik olarak nasıl eklenebiliyor?

winampta şarkının üzerine sağ tıklayıp > gönder > otomatik etiketle dediğimizde yapıyordu fakat her zaman doğru olmayabiliyor.

  • 26.11  (01.05.12 20:09:45)
şarkılar bir klasörün içindeyken hepsine aynı şarkıcının adını ve albüm adını ekleyebilirsin, ama hepsine şarkının ismini eklemenin otomatik yolu yok.

hepsine şarkıcının adını eklemenin yolu da şöyle; diyelim ki 10 tane şarkı var, aynı şarkıcının, 10 şarkıyı seçiyorsun fare ile sonra sağ tıklıyorsun özelliklere tıklıyorsun. Açılan ekranda üçüncü sekmede detaylar gibi bir başlık vardır. Bu başlığa tıklayıp "sanatçı" satırına ismi girebilirsin. ama bu durumda da mp3 dosyasının adı değil, sadece winamp veya mp3 playerda oynarken gözüken ismi değişir.
  • sinematematikci  (01.05.12 21:18:55)