yol şarkıları & film tavsiyesi.

aslında istediğim tam olarak yol şarkısı değil. ben yarın günübirlik eskişehire gidiyorum. yani sabah 7de yola çıkıcam akşam 5-6 gibi geri dönücem :) toplamda 10-12 saat yoldayım. tv falan varmış arabada ama bn müzik de dinlerim. istediğim böyle içimi çok karartmıcak slow şarkılar ve hareketli yabancı şarkılar yeni- eski farketmez.

her türlü tavsiyeye açığım.

ha bir de wireless varmış otobüste. youtubedan izleyebileceğim türk filmi olur, dizi olur. ama türkçe...

teşekkürler :)

armistice dinle bak. hatta dinledikten sonra yorumunu beklerim.

www.youtube.com

iki üç tane daha şarkısı var başka yok bunların. topu topu 6-7 şarkı yapmışlardır ama yol müzikleridir.
  • thracian  (24.03.12 12:18:01)
otobüsteki wireless'a pek güvenmeyin derim. hele film izlemek falan çok iyimser şeyler.

  • hassou  (24.03.12 12:28:44)
otobüsteki wireless olmaz da kendi internet paketim olur. olur yani:)

  • matilda  (24.03.12 12:32:10)
  • barfuss  (25.03.12 15:24:15)
ne zaman yola çıksam şu 3 albümü dinlerim hep yolda.

teoman o
kargo yalnızlık mevsimi
athena holgina

3ü de cok eski albümler ama yolda bunları dinlemesi çok hoş oluyor benim için. o albümleri dinlediğim ilk zamanlar geliyo aklıma.

bir de dizi için 1 erkek 1 kadın önerebilirim. artık nasıl deniyor ona bilmiyorum ama hani skeçlerin toplamı gibi bişey olduğu için sıkılsanız bile sonunu merak etme gibi bişey yok. istediğiniz zaman kapatabiliyosunuz.
  • leni 09  (25.03.12 15:46:44)