cv & önyazı sorusu

Şimdi yurtdışındaki bir işe başvuracam, çalıştığım aynı pozisyonda, fakat yurtdışında bu işler nasıl yürür pek bilmiyorum. Ülke USA bu arada.

önceden yapmış olduğum bir tasarım stajı, sonra üniversitede yabancı öğrenci asistanlığı, sonra 4-5 aylık bir yazılım konusunda iş deneyimi ve şu anda da oyun sektöründe çalıştığım firma var iş geçmişi olarak.

3'ü de farklı sektörler de ve doğal olarak iş süreleri çok kısa. CV'de bunları yazmak ne kadar mantıklı? 2011 in ortasında yazılım sektörüne geçtim, staj deneyimim ise 2006 dan falan kalma. Bunların tamamını yazmak gayet kötü bir imaj oluşturacak fakat yazmazsam da, şu an çalıştığım yeri yazabilirim sadece o zaman da cv çok boş durur.

Bir de ön yazıda, işte yazılım tarafıyla uğraştım sarmadı, oyun sektörüne geçtim falan diye belirtmek mantıklı olur mu? en azından, neden sürekli sektörü değiştirdin lan deli diye sorarsa biri cevap olur.

belirtebilirsin tabi, hatta belirt bence. yazılım sarmadı değil de oyuna çok enthusiastictim de:) o yuzden ona atladın. geçmiş tecrubeleri de yaz kısaca. ama en cok alakalı olanı alla pulla tabi.

  • art vandaley  (03.01.12 13:31:44)