ankara'da canlı müzik&mekan

alternatif rock /indie /brit pop tercihim. her gece canlı müzik olan bir yer var mı bildiğiniz? ya da belli günler dinlediğiniz bir grup varsa hangi gün nerde acaba yazarsanız sevinicem .
şimdiden teşekürler

bu soruyu 3-4 yıl önce filan sorsan sana her gün için ayrı mekan ve grup ismi verebilirdim fekat malum artık iş güç filan çıkamaz olduk. yine de,-sorundaki türlerden bağımsız olarak- bir kaç şey önerebilirim;

* tunalıda bestekar sokakta getto diye bi yer var orada, cumartesi geceleri 10'dan sonra balkan müziği yapan bir grup çıkıyor. acaip eğlenceli oluyor.

* kızılay-sakarya caddesi barlar sokağındaki nil'de bildiğim kadarıyla her akşam alternatif rock yapan farklı canlı müzik grupları çıkıyor.

* hafta içi filan demem çıkarım diyorsan salıları overall'da perşembeleri manhattan'da çıkan gossip diye bi grup var bayaa eğlenceliler.

* eğlence olsun da canlı grup filan fark etmez diyorsan da cuma ve cumartesi akşamları nefes'teki eski kırkbeşlikler gecelerini tavsiye ederim. bence çok eğlenceli.

ee iyi eğlenceler o zaman :)
  • kizillik  (24.07.08 17:53:38 ~ 17:55:01)