Jquery ile oluşturulduğunu zannettiğim submit butonunun "value"sunu değiş..

Merhaba, tuhaf bir text editor buldum sayfaya eklemeye çalışıyorum, aynı zamanda da türkçeye çevirmem lazım fakat kafadan yazı olmadan eklediği submit butonlarının value larını nasıl değiştirecem çözemedim. şöyle aşağıdaki gibi bir kod var:

var nicCodeButton=nicEditorAdvancedButton.extend({width:"350px",addPane:function(){this.addForm({"":{type:"title",txt:"Edit HTML"},code:{type:"content",value:this.ne.selectedInstance.getContent(),style:{width:"340px",height:"200px"}}})},submit:function(B){var A=this.inputs.code.value;this.ne.selectedInstance.setContent(A);this.removePane()}});nicEditors.registerPlugin(nicPlugin,nicCodeOptions);

submit:function(B) diye girişmiş direk fakat bunun value'sunu nasıl değiştirecez?

kodun tamamı da şurda:
js.nicedit.com

jquery değil. o yüzden yardımcı olamıyorum. ckeditor tavsiye ederim. türkçesi de var. dökümantasyonu da iyidir.

  • serafettinn  (06.12.11 00:49:03 ~ 00:49:22)
yardımcı olucam ama ne istediğinizi anlayamadım; hangi submit butonundan bahsediyorsunuz?

  • sahteyazar  (06.12.11 10:13:32 ~ 10:13:40)
www.nicedit.com burda ana sayfada editörün bi kopyası var, orda html butonuna basınca altta submit query tuşu çıkıyor, ben bu dalganın arayüzünü tamamen türkçeye çevirmek istiyorum o yüzden giriştim.

  • yuto  (06.12.11 11:41:05)
tarayıcıyla alakalı olmasının sebebi o input oluşturulurken değer verilmemiş, nasıl değer veririz onu merak ediyorum ben de, veyahut güzel temiz ve türkçeye çevrilebilir bir text editörü önerebilirseniz o da makbule geçer

  • yuto  (06.12.11 15:46:36)
tamam şimdi gördüm.
bir kere öncelikle bu tarz kodda değişiklik yapacağınız zaman sitesinden uncompressed versiyonunu çekin ki üzerinde rahat çalışabilin. değiştirmeniz gereken kısım da uncompressed olanda 988. satırda. Normalde şu kod var orda:

new bkElement('input').setAttributes({'type' : 'submit'}).setStyle({backgroundColor : '#efefef',border : '1px solid #ccc', margin : '3px 0', 'float' : 'left', 'clear' : 'both'}).appendTo(this.form);

buradaki {'type' : 'submit'} bloğunu {'type' : 'submit' , 'value' : 'gönder'} şeklinde değiştirmeniz yeterli.
  • sahteyazar  (06.12.11 21:00:19)