Mudanya'dan Heykel'e nasıl gidilir?

Evet soru başlıkta, nasıl gidilir ki? Normalde 3 aktarma falan dedi bir arkadaşım, yok mu tek araçla gelmenin yolu? (özel araç ve taksi dışında)

Yanılmıyorsam mudanyadan otogara otobüs var otogardan da heykele otobüsle gidilebiliyor. Tek araç varmı bilmiyorum ama.

  • poseidon1  (13.09.11 17:50:10)
en son bildiğim kadarıyla anlatıyorum çok bi değişiklik olmadıysa eğer;
mudanyadan minübüs veya otobüsle organize sanayiye gidip ordan trene biniyorsunuz. şehreküstü durağında inip ordan yürüyebilirsiniz heykele, bence otobüse veya dolmuşa binmeye değmez o mesafe için.

  • dutturudunya  (13.09.11 18:01:12 ~ 18:01:30)
@dutturudunya o yolu ben de biliyorum da aktar aktar bitmiyor yahu, bi de sıcakta şehreküstü'den heykele çıkmak sıkıntı oluyor :/

  • aitlik eki alamayan  (13.09.11 18:02:40)
ben sorunun sonunu atlamışım zaten direk :)

  • dutturudunya  (13.09.11 18:34:47)
ehehe, senin canın sağolsun :)

  • aitlik eki alamayan  (13.09.11 18:37:50)
mudanyadan degil ama güzel yalıdan tek araç var f3 mü u3 mü ne numarası.

  • exodia  (13.09.11 19:48:41)
umarım geç degildir.
şimdi mudanyadan minübüs veya otobüs vasıtasıyla organize sanayiye gidin oradan metroya binip şehreküstünde inin gerisi zaten yürüme mesafesi heykeli biliyorsanız .
2. secenek
organize sanayi duragından 14L otobüsüne binin direk heykele gider.
  • duende  (13.09.11 21:09:56)