"öeeh" e basıyor musunuz?

sahi ya, başlık gördüm sol frame'de şimdi dikkatimi çekti. 4 senedir falan kayıtlıyım, kimbilir kaç tane entry oylamışımdır ama toplasan 10 kere "öeeh" e basmamışımdır. Siz kullanıyor musunuz oy verirken? Ben ya + ya - veriyorum.

öeeh işte bazen.

  • ben smyrna  (30.05.11 19:07:32)
beğendiğim entrylerin beğenmediğim kısımları varsa öeh diyorum :)
çok beğendiysem + veriyorum
beğenmediysem hiçbişi vermiyorum, onların amacı zaten eksi almak, koyim onlara. altı üstü şurada hem gırgır yapıyoruz hem de farklı bişeyler öğreniyoruz.
fazla gereksiz bilgi oldu bu cevapta. ( cevapta mı? cevapda mı?)
  • cool pich  (30.05.11 19:17:24)
ben kullanıyorum, mesela bazen iyi giderken dağıtıyor, bazen sonda iyi bir şey söylüyor. kullanıyorum kısaca.

  • dampire  (30.05.11 19:22:11)
kullanmaktayım.

  • late viper  (30.05.11 20:25:53)
troller için ideal bir buton bence. prim yaptırmamış oluyorum gibi.

  • insan opusen hayvandir  (30.05.11 20:35:01)
evet basıyorum ben. + mı yapsam - mi yapsam karar veremediğimde ama boş da geçmek istemediğimde dur basayım diyorum.

  • girl in a coma  (30.05.11 20:36:20)
bi kere yanlışlıkla basmıştım. allahtan beta'da yok.

  • bruges  (30.05.11 20:47:36)
Giderek daha fazla kullanıyorum. Bazı entrilerde -her zaman değil- konuya yaklaşmış ama tam olarak söylenmesi gerekeni "işte bu" dedirtecek şekilde söylememişse böyle oyluyorum.

  • firez  (30.05.11 23:26:06)