Saçlarımı nasıl kestiriyim ki (capsli)

Bu biraz eski bi foto yani geçen sene ekim gibi çekilmiş olmalı o zamandır kestirmedim yaa uzatcam diye ama şimdi gönül istiyor ki bahara değişik girelim :)
Hani hem şu anki hali gözünüzde canlansın hem de belki yüz şeklime göre bi model vardır aklınızda :)) hepsine razıyım kazıt bile diyebilirsiniz :D
Saçlarım normalde kıvırcığa yakın dalgalı ama kıvırcık değil.
ona göre de tavsiye alırsam....

Kız güzel değil.

Kestirme, elletme sakın. Uzun kalsın.
  • ataturkiye  (12.03.11 16:14:24)
bence böyle kestir.

www.goygoycu.com
  • ForzAras  (12.03.11 16:15:44)
ben lise biter bitmez yani saç toplama zorunluluğum bittiği günden itibaren bu modeli yapmak istiyorum modern ve güzel

www.2012sacmodelleri.net
  • hmm  (12.03.11 16:22:46)
benim saçlarıma gitmez o model. ben de çok istedim lakin dalgalı olduğu için toplanır evde kesmişim de becerememişim gibi durur :)

  • matilda  (12.03.11 16:24:10)
uzun saçı her zaman tercih ederim. ne kadar kısa o kadar kötü. bence kestirme.

  • sen git ben geliyorum  (12.03.11 16:24:16)
sen bilirsin tabisi
benim saçlarım pırasa diye tabşr edilen türde olduğu için çok rahat kullanırım ama asimetrik kesim çok hoş maşayla iki kere geçsen çok rahat kullanırsın tavsiye eerim uzun saçın bakımı zor

  • hmm  (12.03.11 16:29:10)
yüzün uzun kısa katlı kestirirsen olur gibi.bu fotoyu daha önce de eklemiştin sanırım güzelliğini fln sorguluyordun. komplekse girme kararlı ol olsun bitsin.

  • hll4747  (12.03.11 18:02:52)
kesinlikle kestir bu bir. bir de kisa katli olsun. ensen acilmasin. ve aralikli kakulun cok yakisacagini dusunuyorum. kisa katli derken, arkalari hafif katla kaldirsin ki sonuk durmasin. onlere de uzayarak gelsin sac. bob hair styles diye aratirsan google da bir suru model var. onlardan icine sinen birini al gotur. ama bu kesimde kuaforun mahareti cok onemli ya, onlerini kuyruk gibi yapani var, arkayi cok acani var, var da var. kuafor iyi de olsun muhakkak.

  • leyla3  (12.03.11 18:58:02)