Q klavye telefon önerileri

Ben Q klavyeli telefon istiyorum. Önerilere açığım.

Olmazsa olmazlarım

-En az 2mp kamera
-Wifi mutlaka olmalı.
-Bayanım, kaba bir şey istemiyorum. BlackBerry'ler çok kaba geliyor :)
-Servisi sorunlu olmasın.
-Markası bilinmeyen uyduruk birşey olmasın
-LG C305'i çok beğenmiştim ama servis ağı azmış yani bozulduğunda sıkıntı çekermişim :)
-Samsung Corby Pro gibi yandan sürgülü klavyeli olmasın mümküns.

Bunun dışında pek de bir şey istemiyorum. General Mobile DST Diamond önermeyin çok kötü bir telefon.
Fiyatta bir sınırlamam yok.

nokia e62
nokia e71
nokia e72
samsung omnia
nokia e73
nokia e5
nokia c3
  • cedric tweedledee  (25.02.11 19:40:12)
blackberry bold 9780 hiç kaba değil, torchla birlikte en son çıkan oluyor bu modeli. Bunun dışında dediğin samsung corby pro düşünürsen fena değil, idare eder.

  • ekaterina  (25.02.11 19:47:20)
Nokia 5730 Xpressmusic olabilir.

  • zeggy557  (25.02.11 20:12:35)
Nokia E71'i bir incelemenizi tavsiye ederim.Nokia'nın web sitesinden cedric'in listesini baz alarak karşılaştırma özelliğini kullanın ve aralarındaki özellik farklarına göre kararınızı verin.Hepsi hemen hemen aynı görüntüye sahip.Özellikler ise ufak farklılıklar barındırıyor.E71 dememin sebebi ise bana göre bu serinin ortalamasında olmasından kaynaklanıyor.Ayrıca bir çok bayanın elinde gördüm.

  • lisko  (25.02.11 20:18:29)
Dokunmatik ekran takıntın yoksa HTC Desire HD bir araştır.

  • sekerleme  (25.02.11 23:58:03)
bende desire hd var bı suredir de laptopu atmayı dusunuyorum o derece leziz. biraz buyuk fekat. normal desire dusunebilirsin.

  • bryan fury  (26.02.11 01:33:33)