[]

"acentalık başvurusu" ingilizce olarak..

..."agency application" şeklinde doğru mudur, yoksa çok fena chicken translation mı olur? öyleyse doğrusu nedir, acaba nedir nedir?
 
reseller?


  • bryan fury  (26.01.11 02:33:39) 
o hiç olmaz gibi yaa.. turizm acentası söz konusu olan.


  • vercingetorix  (26.01.11 02:35:11) 
travel agency yazıyorlar hep onlara tabelalarda, olur heralde dedgın gıbı.


  • bryan fury  (26.01.11 02:58:14) 
nereye başvuruyosun? bsp'ye mi?


  • desdinova  (26.01.11 05:23:34) 
yok ben bir yere başvurmuyorum da, çeviri yapıyorum =) ama düzgün olmalı elbette, emin olamadığım için sordum. mesela x isimli bir turizm acentası olsun, onun internet sitesinde böyle bir buton olacak, acentalık almak isteyenler için.


  • vercingetorix  (26.01.11 15:59:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.