Eğlencelik film önerisi

Çocuk ruhlu bi insanım o yüzden Enchanted ve Toy Story'e deliriyorum. Ice Age 1-2yi izledim. Toy Story 1-2-3, Canavar Ev, Harry Potter Serisi gibi filmleri de izledim..

Ama Enchanted gibi bir film arıyorum müzikal tadında ama hem çocukların hem yetişkinlerin izleyebileceği.. İzlerken sıkıntıdan değil, sevdiğim için Allahım nolur daha en az bi 45 dk sı daha olsun diye süresine bakacağım eğlencelik, güldüreçli :) bir film istiyorum. Öneriler?

Not: Amy Adams'ın başka öyle bi filmi varsa şukela olur :)

Charlie and the Chocolate Factory

www.imdb.com
  • risko  (13.12.10 21:43:03)
  • minguinho  (13.12.10 21:55:52)
(git: www.imdb.com) seyretmediyseniz MUTLAKA...
ve (git: up)

  • anonimyususer  (13.12.10 22:42:15)
wall-e
cars
  • pyro clustic flow  (13.12.10 23:25:24)
Despicable Me ve kesinlikle Ratatouille.

  • rburak  (13.12.10 23:29:17)
Peter Pan - film olanı! Ben 36 yaşındayım, çocuklarım bir film istediklerinde ilk onu öneririm hep, sonra da Nightmare Before Christmas'ı.

  • zkurmus  (13.12.10 23:42:01)
Finding Memo, Charlie and the Chocolate Factory, Cars, Nightmare Before Christmas izlendi. Up da hüngür hüngür ağlandı. Diğerlerini izlicem :)

  • matilda  (14.12.10 01:29:15)
monsters inc, cloudy with a chance of meatballs sonraa the incredibles ve meet the robinsons. hepsi çok güzel :) bi de eskilerin wizard of oz'u izlemediyseniz =)

  • meriadoc  (14.12.10 02:12:39)
scott pilgrim vs the world diye yeni bir film var, pek eğlenceli, atari oyunu tadında hatta. tavsiye ederim.

  • whoosie  (14.12.10 10:33:25)