"facebook ile bağlan" iptal etme.

yanlışlıkla bu siteden bir yerlere otomatik olarak bağlandım ve çattadanak adıma profil açıldı pek tabii. lakin hesabı kapatmak istediğimde, feysbukumda kullandığım mail ve şifreyi kabul etmiyor, e feysbuktan üye olduğum için başka bir mail adresimi de bilmiyor. nasıl iptal ederim ben bunu yahu?

account -> privacy settings
sol altta applications and websites var -> edit your settings

oradan seçip kaldırılabilir.
  • galadnikov  (04.11.10 20:45:27)
www.eksiduyuru.com

ahah yonja mı yoksa:) ben böyle kurtuldum.
  • domine deyus  (04.11.10 20:48:57)
tamam, teşekkürler de asıl önemli olan konu bu değil; benim üye olduğum siteden hesabımı kapatamıyor olmam. daha doğrusu şöyle söyleyeyim yonja denen boka saplandı yanlışlıkla üyeliğim, kaldı orada. silmek için mail adresi istiyor fakat mail adresi girdiğimde hatalı mail diyor pek tabii feysbuk girişli olduğundan.

  • xeuszt  (04.11.10 20:50:25)
tamam işte. facebooktan engelledikten sonra yonjadaki profil kayboldu. fakeprofil alıp kendimi aratım kontrol ettim. yani bi süre sonra porfil kayboldu.

  • domine deyus  (04.11.10 20:52:00 ~ 20:54:24)
@domine: evet lanet olası yonja ve evet hala duruyorum. yok galiba oradan kurtulmanın yolu he? yonja hesabım mı oldu şimdi benim? sevineyim mi :)

  • xeuszt  (04.11.10 20:52:12)