"birlikte aç"

mesela bir avi dosyası; bilgisayarımda km player ve bs player kurulu olmasına rağmen, illa ki birlikte aç demem gerekiyor ya da sürükleyip birinin içine atmam. birlikte aç dediğimde ne önerilen programlar da var bsplayer ile kmplayer ne de diğer programlar da. nasıl çözebilirim bu sorunu? teşekkürler

Önerilen programlar ekranında "browse" gibi bir seçenek olması lazım. Onu seçip kmplayer'ın (ya da istediğiniz programın) exe dosyasını kendiniz göstereceksiniz. Sonra "her zaman bununla aç" mealindeki kutucuğu işaretleyeceksiniz.

  • sourlemonade  (08.10.10 01:54:29)
@cosmicstring ; açıyor ama mesela dosya bsplayer şeklinde görünmüyor masa üstünde yine eski şeklinde, yani ben hangisi film, hangisi mp3 anlayamıyorum böyle olunca.

  • goodbyecruelworld  (08.10.10 02:02:50)
Artık üstlerine tıklayınca o programla açma işini çözdüyseniz bilgisayarı kapatıp açmayı deneyin.

  • sourlemonade  (08.10.10 02:07:39)
@cosmicstring; baştan başlattım ama simgelerde değişiklik yok.

  • goodbyecruelworld  (08.10.10 02:16:12)
@cosmicstring; caps ekledim

  • goodbyecruelworld  (08.10.10 02:23:10)
Bir de kmplayer setup wizard kullanarak ilişkilendirin.

başlat-the kmplayer-kmplayer setup wizard.
  • sourlemonade  (08.10.10 02:45:10)
kmplayer>sağ tık>seçenekler>tercihler
açılan menüden alttan ikinci "dosya türleri/yakalama" sağdan "dosya türleri" açılan yerden ister tek tek seç, istersen hazırlardan birini seç, tamamdır. ben "sadece video" seçeneğini kullanmaktayım.

  • late viper  (08.10.10 02:46:42 ~ 02:47:11)