Türkçe Crysis & Half-Life 2 Orange Box

Bu ikisini arıyorum. Bağdat Caddesi üzerindeki iki D&R'ye de baktım, yoktu. Tercihan Anadolu Yakası'nda bulabileceğim bir yer biliyor musunuz?

www.aral.com.tr buraya göre crysis ayın 23ünde dağıtılacak. hl2 orange box'ı da steam dışında alan görmedim. yurtdışından getiren oldu en fazla

  • deckard  (21.11.07 20:56:13)
sağol. mesele şu ki, türkiye'deki fiyatı steam ve yurtdışı fiyatına göre daha ucuz :)
sozluk.sourtimes.org

  • robin  (21.11.07 21:21:47)
donanımhaberde çocuğun teki crysis'i ayın 17'sinde nautilus bimeks'ten almış ama hala ellerinde var mıdır diye bilmiyorum.
istersen telefonla bir sor.
www.bimeks.com.tr
  • jr  (21.11.07 21:56:56)
orange box'ın satıldığını öğrendiğim iyi oldu. donanımhaberdeki çocuğa ise pek inanasım gelmedi, resmi ithalatçı aral çünkü, adamlardan gizli getirmiş olabilirler mi?

  • deckard  (21.11.07 22:18:05)
valla o kadarını bilemem ama sanırım fotosunu da koymuştu, ben tekrar bir bakayım.

edit:
tekrar baktım da sitede oyunu satın alan birçok kişi var. aral'ın siteden baktım orda da 23 ve 27sinde çıkacak diyor. valla nasıl bulmuşlar bilemiyorum, ben sadece söyledim.
  • jr  (21.11.07 22:38:30)
crysis in turkcesini hizlial 12 taksitle bedava kargo olarak satiyordu.

edit: bitmis. ayin sonunda tekrar stoklarda olacakmis :(
  • entrapmen  (21.11.07 23:35:55)
çoğu insan d&r dan aldı... siz gittiğinizde bitmiştir yani...

  • forrestgump  (22.11.07 17:40:08)
crysis 16 kasım'da dağıtıldı 17'sinde bayilerdeydi. ama yağmalandığı için ilk parti aynı gün içinde bitti. bir sonraki partinin dağıtımını bekleyerek mavishop ve dr'ın internet sitesinden edinirseniz en hızlı şekilde elinizde olacağına inanıyorum.

ps: bu arada crysis süper evet.
  • atrin  (22.11.07 17:43:31)
orange box türkiye'ye hatalı gönderilmiş, ingilizce yerine ne başka bir dilde gelmiş. dolayısıyla geri gitmiş. aralık ortasında gelecek ve 50 YTL olacak diye aral'ın forumunda söylemişti forumun admini.

kozyatağı carrefour bimeks'te ise boyumdan yüksek crysis reklamları vardı. çalışanları da pek bilgili telefonla yardımcı olabilirler.
  • carnicero  (22.11.07 18:52:23)