alaçatı & akyarlar

merhaba,

açıkçası benim için uçuk rakamlar ama villa fiyatlandırmalarında bazı şeyleri anlayamıyorum, sizlerden yardım istiyorum.

bir tanesi alaçatıda site içinde havuzlu fakat manzara yok bir şey yok, evden çıkıp dolaşacaksın falan. evdeyken de havuza bakıyorsun mesela bu bana çok iyi gelmiyor.

diğeri ise bodrum deniz manzaralı.

siz olsanız hangisini seçerdiniz.

1 - www.sahibinden.com

2 - www.sahibinden.com

bodrum

  • jelly bear  (22.04.24 17:43:32)
bodrum +1

site icindekinde verandada hic mahremiyetiniz olmaz. havuzla fazla ice, herkesle beraber takiliyor gibi hissetitrebilir. ayrica bodrum’daki manzara daha guzel, net. manzara ve mahremiyet onemli bence.
  • lemmiwinks  (22.04.24 18:01:09)
kesinlikle bodrum. izmirde ikamet ediyorsanız bir ihtimal çeşme tercih edilebilir.

  • bu yolun yolcusu  (22.04.24 22:10:09)
akyarlar aşırı rüzgarlı oluyor. o bahçede oturamazsınız...

  • naksidil  (22.04.24 22:10:46)
Bodrum deniz manzaralı ev denize çok uzak ve fiyatı inanılmaz :)

Aynı fiyata yine bodrum etrafinda civarindaki sitelerde nerdeyse denizin içinde muhteşem evler bulabilirsiniz.

Ilk linkteki Site içerisindeki bu tarz ortak havuzlu evleri özellikle çocuklu aileler tercih ediyorlar saliyorlar çocukları, hem evden çocuğu rahat görebilme şansı + hem de site içerisinde dışarıdan arınmış steril ortamda koşturan oynayan çocuklar.
  • makbur  (23.04.24 05:06:40)