Adguard'ın ücretli sürümünü kullanan var mı?

Varsa birkaç şey sormak istiyorum. Adguard'ın birden fazla ürünü var.

- AdGuard Reklam Engelleyici
- AdGuard VPN
- AdGuard DNS

Benim amacım bilgisayarda ve telefonda reklamlara maruz kalmamak. Telefonda DNS'i "dns.adguard.com" olarak ayarlayınca reklamların engellendiği söyleniyor ama Instagram, Youtube gibi uygulamaların reklamları engellenmiyor.

Ben bu tip uygulamalardaki reklamları da engellemek için Adguard'ın hangi hizmetini almam gerekiyor çözemedim. Bu amaçla kullanan birisi yardımcı olabilir mi?

onları engelleyemezsin,youtube için youtube premium

  • jelly bear  (21.04.24 16:03:49 ~ 16:04:22)
@jelly bear o zaman adguard'ın anlamı yok, brave çok daha işlevli ve ücretsiz

  • psipsipsi  (21.04.24 16:20:43)
youtube ve twitch'teki reklamlar player bir nevi gömülü o yüzden adguard işe yaramıyor fakat diğer sitelerde ve app'lerde çıkan reklamları engeller. para vermene gerek yok. cihazlarınızın veya bağlı olduğu modelerdeki dns ayarlarını ücretsiz adguard adreslerini kayıt ederseniz reklamsız internetin tadını çıkarırsınız.

  • false pretension  (21.04.24 17:10:14 ~ 17:10:54)
onlari engellemek icin uygulamanin kaynak koduna mudahale gerekiyor, bu da yasal sorunlar doguracagindan adguard bunlara karismiyor.
adguard.com

adguard uygulama icine gomulen basit google reklamlarini engeller sadece ve en iyi performansini tarayicida sergiler.

revanced'in yamalarini kullanarak instagram, youtube gibi uygulamalari modifiye edip reklamdan kurtulmak da bir secenek.
  • kesmekes laleler  (21.04.24 17:14:08)
ek olarak tarayicida full paket reklam engellemesi icin uygulama kurulmasi lazim (premium'a gerek yok bunun icin).

ya da uyumlu bir tarayicida eklenti olarak kurulmasi lazim. samsung internet, yandex alice, firefox gibi tarayicilarda eklenti destegi vardir.
  • kesmekes laleler  (21.04.24 17:20:52)
Telefonda browserda opera kullanıyorum, youtube a da buradan giriyorum her türlü 0 reklam.

PC'de Chrome kullanıyorum orada da ublock kurulu aynı şekilde normal kullanım + youtube 0 reklam.

Youtube premium u alsam alsam yalnızca samsung tv im için alırım çünkü samsung tv lere henüz youtube konusunda müdahale edilemiyor..
  • makbur  (22.04.24 14:27:17)