[]

Askerlik için heyet erteleme verdi ama bir sorum var

Arkadaşlar geçmiş zamanda sıkıntılarımı anlattım şüphecilik takıntı depresyon hastasıyım. Doktor dinledi ve ciddi sıkıntıların var dedi tedavi görüyorum 3 4 senedir doktor raporu ilaçları okudu dedi bu durumda gidemezsin neyse 1 sene ertelme vermiş edevlette gördüm. Edevlette yazan evrağı nereye götürmek gerek askerlik şubesine imzalatmak gerekir mi bir de seneye yine aybı şeyleri yapacağım heyete girme doktor durun bildirisi evrağı fotoğraf çekmek gibi. Acabamuaf olmak içib 2 kez mi erteleme veriyor 3.kez mi muaf yapıyorlar?
 
Hocam hastane sağlık kurulu sonucunun olduğu kağıt vermişti. Sizin edevleetteki evrak o sanırım.O nu askerlik şubesine götürmeniz gerekli. Seneye öncelikle askerlik şubesine giderek sürece başlayacaksınız. Muafiyete gelince kimisi 2 de alıyor kimisi 3 de. Ben kilodan muaf oldum. 2. kontrolde verdiler.


  • Vicious'  (28.12.23 21:20:32) 
@vicious bana evrak vermediler. Edevlette askerliğim kısmında 1 sene ertelendiği yazıyor hocam.


  • the sound and the fury  (28.12.23 22:01:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.