[]

Aldığınız hoşunuza giden hediye

Kurum, işyeri veya iş çevresinden aldığınız , hoşunuza giden hediye var mı ?
Nedir ? 
20 yıl önce, ben dahil 4 kişilik ekibim vardı. bu 3 kişi southpark karakterlerinin bizim tipimize uyarlamasını yaptırıp bunu kahve kupasına bastırmıştı.

şuan hala onunla kahve içerim.

aşağıdakine benzer bir siteden yaptılar sanırım

www.sp-studio.de
  • janavarorion  (01.09.23 15:12:35 ~ 15:13:03) 
Puzzle yapmaya yeni başladığım dönemlerde haritaları da çok sevdiğimi bilen iş arkadaşlarım güzel bir orta çağ dünya haritası puzzle'ı almışlardı. Severek yapmıştım o puzzle'ı


  • nundu  (01.09.23 15:28:37) 
Yeni şeyler tatmayı ve filtre kahveyi sevdiğimi bilen bir arkadaşım çeşit çeşit filtre kahve içeren bir kutu hediye etmişti ama içtiğim en kaliteli kahvelerdi onlar.


  • Mossy  (02.09.23 02:02:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.