Izmir disinda bi yerde yenemeyecek yemek

Aksam yemegi icin izmir'de ne yesek baska bir yerde yiyemeyecegimiz?

Her turlu oneriye acigiz hani pizza burger bile tamam eger baska sehirlerde dahi boylesi yok diyorsaniz

Valla yerini bilmem de kumru diyebilirim. Başka yerde zor

  • olaylar olaylar  (31.08.23 16:48:14)
kardeşler büfe kumru, maharet mantı. söğüş. kemaraltı hisarönü şamballicisi. asım usta kokoreç. yani izmirde her türlü alternatif mevcut.

  • mikahakkinen  (31.08.23 17:01:26)
Nokta atisi tavsiyeler super oldu valla cok tesekkurler

  • floydian  (31.08.23 17:04:49)
hisarönü şambalicisine gitmeyin. abartılmış bir balon. Jün Taiwanese Kitchen'dan
sushi ve wanton yiyebilirsiniz. burgerde de gece yiyen adamı beğenerek yiyorum. üzerine Pastel Patisserie'da bir sade cheesecake yiyebilirsiniz. zemin meksika yemeklerine de gidebilirsiniz. orası da fena değil. kumru dediğiniz olay ekmek arası sosis sucuk gibi zararlı bir ton yiyecek. ekmeğinden dolayı öyle diyorlar. söğüş de yiyebilirsiniz ama ben onu genelde ara sokaklarda yiyorum.

  • gizemli dede  (31.08.23 17:07:54)
Sogus icin nereye gidebiliriz? Kemeralti civarinda olacagiz

  • floydian  (31.08.23 17:27:06)
güzelbahçede taze kalamar. başka yerde zor bulursun.

  • false pretension  (31.08.23 17:59:15)
Urla'da yengec restoran

  • mirty  (31.08.23 18:54:48)
Kardeşler büfede dilli, yumurtalı, kaşarlı sandviç,
Dostlar fırınında Boyozlu kahvaltı,
Aco Bostanlıda söğüş,
Midyeci Ahmet ustadan Midye
Sasalıda bir seyyar kokoreççi vardı. Onu internette bulamadım.
  • Tina  (31.08.23 19:13:30)
Söğüş Çankaya elektronik çarşısı girişinde (kemeraltına çok yakın) Söğüşçü Hüseyin Usta. Hiç riske atmayın foodie arkadaşla henüz İzmir'de söğüş turuna çıktık sonuç bu :D

  • hedep  (31.08.23 21:06:13)
öğlen olsaydı zaim usta acılı güveç derdim
eğer kapatmadıysa kokoreççi asım
ya da en iyisi güzelbahçe'de deniz ürünleri ve rakı.
  • etna  (31.08.23 22:28:27)