Didim'de Milas - İstanbul

Yarın Didim Akbük'den çıkış yapıyorum.

Akşamına İstanbul'a yola çıkmam gerek.

Öncesinde bir Milas yapalım diyoruz, yapmaya değer mi yoksa gündüzden İstanbul'a mı kaçalım, ne dersiniz? Milas'a gidelim mi Didim'e kadar gelmişken.

Bu sıcakta hayır gitmeyin, bir müze gezip üç beş güzel ev görüp adalılarda köfte yersiniz ancak. Haşlanırsınız ek olarak. Kazıklı gibi Ören gibi deniz kenarında kalan bir yere gitmeyecekseniz boşverin, oralar da da denize girersiniz maksimum görülecek gezilecek yerler pek değil.

  • kullanıcıadımbuolsun  (04.08.23 07:44:12)
Milas'ta ne var ki?
Bodrum'a gidip denize girelim desen anlarım da milas'ta yapılacak bişey de yok.
Sadece bazı güzel zeytin ve zeytinyağı var bulabilirsen.
  • etna  (04.08.23 17:08:22)
Milasda pek bir sey yok. Kusadasi tarafina gidebiliyorsaniz dilek yarim adasi milli parki var oranin ormani da denizi de güzeldi. Ormana karsi yüzüyorsunuz. Hemen dibinizde yani. Ama didimdeki antik kenti gorduyseniz milas tarafinda farkli birsey yok. Güllükte falan da yok

  • ananiyimioguz  (04.08.23 20:56:25)