Turkcell hazırkartta her konuşmadan sonra gelen bildirim

Resimdeki gibi.. (git:ibb.co )

Dismiss diyorum 2 saniye sonra yine ekranda beliriyor, tekrar dismiss, 2 saniye sonra tekrar beliriyor. Az önce sabırla denedim ve 10 defa dismisse bastım, yine aynı bildirim geldi. Gına geldi Turkcellden de reklamlarından da bildirimlerinden de.

Kısa süre kullanacağım için hazır karta geçtim ve 10 gün içinde de tamamen Turkcellden kurtulcam da o zamana kadar şu aptal bildirimden kurtulmanın yolunu bilen varsa lütfen söylesin ya!

aynı bildirim sms ile de geliyor mu? şunu bir deneyin bakalım;
KAPAT BILGI yazıp 2200'a mesaj gönderin.

  • orient blue  (02.07.23 14:07:29)
@orient, ilk onu denemiştim işe yaramadı maalesef.

  • e mice  (02.07.23 14:08:31)
Müsteri hizmetlerini arayıp sorun bence. Bende bi anda bildirim gelmemeye başlamıştı. Bir şey yapmadım aslında işime de yarıyordu ama, kapanabiliyor demek ki

  • Unde bach canim  (02.07.23 16:56:19)
Ya bu saçmalığı ben de yaşıyorum, öğrenirseniz paylaşır mısınız lütfen. Bildirim gelmemesi için uçak moduna geçip geri açıyorum bazen.

  • kendi helvasını kavuran zombi  (02.07.23 17:11:49)
telefon ayarlarindan "cell broadcast" ozelligini disable etmen lazim. karistirip bulman lazim direkt olarak aklimda yok yolu

  • nibba  (02.07.23 18:40:24)