Ek hesap borcu

Şimdi toplam borç 5800 TL gözüküyor. Günlük faiz binmesin diye 2500 TLlik dövizi ek hesabımın olduğu hesaba bozdum. Ek hesap kullanılabilir limiti 2500 TL yükseldi ama borçlara baktığımda hala 5800 TL. Bu nasıl oluyor? İlla menüye girip "ödeme yap" mı demem lazımdı? Ben ek hesaba para girişi olduğu an borç gelen miktar kadar kapanıyor sanıyordum. Çok mantıksız geldi.

Ve evet maalesef Isbankasi..

Evet bazi bankalarda illa odeme yap demeniz lazim. Is bankasi mesela boyle isliyor. Enpara’da ise otomatikman aliyor.

  • mor oje  (27.06.23 10:21:30)
Harbiden çok mantıksızmış, extra para gelince para artıya yaklasır. Aysonu ödeyeceğim faiz de yatırdıgın paraya oransal olarak azalır.

  • primetime  (27.06.23 23:22:40)
iş bankası bu konuda çok lanet ya. deli işi resmen. hesabında para var ama illa ödeme yapman gerekiyor ek hesaba. bi kere öyle oldu bana da bu kadar para olmaması lazım hesapta diye kontrol ettim ek hesap hala ekside olduğunu görünce ödeme yapmak için bayağı uğraşmıştım.

Enpara ise candır. hiç yormaz. tıkır tıkır alır gelen parayı.
  • kafakopter  (30.06.23 17:05:33)