Sıfır bir ürünü satmak için en iyi platform hangisi?

Sıfır ürünü sattığımda kullanıcı o ürünü deneyip "beğenmedim" diyip iade edemesin istiyorum. Çünkü iade ederse ürünün kutusu açıldığı için bayağı değer kaybedecek. Ne yapmak lazım sizce?

İnternetten yaptığınız satışlarda belli ürünler dışında öyle bir şansınız yok bildiğim kadarıyla. Kaldı ki örneğin Trendyol'dan satış yapıp iade almazsanız muhtemelen platformdan çıkartılırsınız ya da en hafif haliyle kötü yorum alırsanız ürün satamamaya başlarsınız.

  • salihdt  (10.06.23 11:13:06)
facebook marketplace
letgo

  • useless  (10.06.23 11:15:17)
@salihdt normal satıcı olarak değil, yani mağazam yok. ikinci el ürünü satan vatandaş gibi satmaktan bahsetmek istedim. bahsedilen ürün de kulaklık

  • psipsipsi  (10.06.23 11:15:39)
dolap ama kesinti yapıyor

  • high hopes of the sozluk  (10.06.23 12:07:06)
Sıfır ürün satılırken beğenmedim diye seçenek yok. Bu yazılı olmayan bir kuraldır. Siz mağaza değilsiniz. Alan kişi araştırıp alır zaten. Ama şöyle de bir durum var sıfır ürün satıyor bile olsanız o ürün artık ikinci el fiyatına satılır dolayısıyla mağaza fiyatıyla aynı fiyata satarsanız alıcı haklı olaraak bunu isteyebilir.

istediğiniz yerden satın fark etmez.
  • respect  (10.06.23 14:43:00)
En mantıklısı dolap.com

  • halitkin  (11.06.23 14:46:52)