Vodafone tarife çakallığı

Şu anda 200 liralık bir tarife kullanıyorum. Bana önerdikleri minimum tarife 300 lira. Mevcut tarifeye de devam ettirmiyorlar, daha az içeriği olan uygun bir tarife de önermiyorlar. Hattımı taşıyacağım dedim o da yemedi. Nasıl yapmak lazım?

klasik vodafone taktiği. numaranı taşı direkt hiç uğraşma.

  • roket adam  (05.04.23 23:07:52)
Hiçbir teklifi kabul etme son haftaya kadar, o zaman cazip bir teklifle geliyorlar

  • primetime  (05.04.23 23:14:01)
Ben de farkındayım bunun.
Uygulamasında bile renkli,janjanlı, kabul edilebilir olarak sundukları bir çok tarife içinde neredeyse akla uygun bir tane ya var ya yok.
her daim kullanıcıyı faturalıya yönlendirmeleri söz konusu. yaklaşık son 1 yılda ara ara yapılan zamlar ile 99 TL ye dayandı faturasız tarifem. Sizin tutara göre bir şey değil ama bu operatörle çok uzun bir geçmişimiz var :)
daha önce böyle yaramazlıkları yoktu.

Haklarını yemeyelim deprem bölgesinde olduğumdan ücretsiz bir kaç kez GB yüklemesi de oldu ama enkaz ve yıkımda elektrikten umudu kesmisken tam aksine şebeke çekmez oldu.
Ne yapalım o zaman bu hediye gb'tı ?
Üstteki tavsiyeler bir çözüm olabilir. Şimdilik kendim biraz daha devam diyorum bakalım.
  • diyecevaplandı  (06.04.23 07:53:17)
ben de çok kavga ettim, sonunda 5 ay önce 50 tl'lik bir paket bulup telekoma geçtim. vodafone mevcut 10 gb tarifemi 20 yaptı. arkadaşım bende sosyal medya yok, bişey yok, bırak artırmayı düşür 5 gb yeter" diyorum "merdiven gibi düşünün duster bey, iniş yok hep çıkış var yukarı doğru" dedi. o an gidip telekoma başvurdum, 24 yıldır vodafone / telsim kullanıcısıydım.

  • duster  (06.04.23 08:53:06 ~ 08:53:55)
ben hiç paket almadan internet tarifem bana yetmese deyoutube paketi yani video paketi alıyordum güzel oluyordu, taahhüt bitince bir seneye yakın başka yere de gitmedsim sonra kendileri çok çok güzel bir paket verdiler ben de kabul ettim ama şu var, şubat ayında hepsi zamlandı sen başka yere de gitsen istediğin tutar pek değişmez gibi.

  • liberal  (06.04.23 09:38:45)