TWS Kulaklim onerisi

Bu isin sahi apple airpods mudur yoksa rakibi var midir? Ne onerirsiniz?

iPhone sahibiyseniz ve para derdiniz yoksa, AirPods alın geçin. çok çok hızlı ve kaliteli çalışıyor.

iPhone'unuz yoksa ya da para derdiniz varsa, diğer alternatifler arasında jabra 65t (ya da en yeni modeli neyse) onu alın.
  • co2s2  (16.03.23 16:44:36)
Hem iphone sahibi degilim hem de para derdim var cok tesekkur ederim :)

  • another satisfied lover  (16.03.23 17:03:09)
Samsung kullananlar buds2 pro'yu çok tavsiye ediyor hem daha ucuz. Ama galaxy olmayan bir telefonla tüm özellikleri çalışıyor mu emin değilim.

  • nhk ni youkosu  (16.03.23 17:20:45 ~ 17:21:29)
Neden şahı airpods olsun ki, valla zengin eğlendirir sadece airpods.

Tws konusunda Sony'nin xm serisi, sennheiser'in momentum serileri hem anc hem ses kalitesi konusunda çok iyi. Hatta anker'i bile sayabiliriz.
Gerçi bunların da fiyatı airpods'un çok aşağı kalır değil maalesef, bütçenizi bilmediğim için bir şey diyemiyorum
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (17.03.23 00:21:04)
airpods 3 var. ses kalitesi olarak iphone 7’den çıkan kablulu kulaklıktan bir fark hissedemiyorum. veya benim kulaklarım sıkıntılı. bence parasını hak etmiyor.

  • Erestor  (17.03.23 00:53:10)
Bütçe belirsiz ise Sony LinkBuds S önereceğim.

Daha fazlasını da veririm dersen de Sennheiser Momentum 3.

Lakin bana sadece kaliteli konuşma ve iyi bir bağlantı lazım, iPhone kullanıyorum dersen tartışmasız AirPods Pro 2.
  • mada  (17.03.23 04:40:49)
Butce olarak 3 civari ust seviyem herhalde. Butun onerileri detayli inceleyecegim.

  • another satisfied lover  (17.03.23 10:58:05)
Sony linkbuds s aldim baya iyiymis tesekkurler.

  • another satisfied lover  (20.03.23 21:49:00)