Masaüstü Hoparlör Aryorum

selamlar,

www.amazon.com.trör-3-5-2-Yollu-Monitor/dp/B075QVMBT9/ref=d_pd_vtp_sccl_2_1/262-7788839-8687236?pd_rd_w=y8XwM&content-id=amzn1.sym.2e1209f1-9ae3-43a9-8948-bc544f0e32bb&pf_rd_p=2e1209f1-9ae3-43a9-8948-bc544f0e32bb&pf_rd_r=6FYAZR09G2RMY8X4BNZA&pd_rd_wg=QsGdM&pd_rd_r=a6628f47-2b64-47ed-b3cd-f4004156aff4&pd_rd_i=B075QVMBT9&psc=1

aslında şu ürün var bende. memnunum da, başka odama bilgisayarımın yanına koymak için istiyorum yeniden.
bunda memnun olmadığım şeyi de ileteyim hemen;

ben telefonumla bluetooth ile hoparlöre bağlandım. sonra dönüp tabletimle bağlanıp ordan müzik dinlemek istiyorum. önce girip telefondan bağlantımı koparmam gerekiyor, aynı şekilde eşim bağlandı, tv bağlandı vb. hepsinde aynı işkenceli süreç.

bu süreçten nefret ettim. ben bluetooth hoparlöre istediğim an istediğim cihazla bağlanmak istiyorum.
maksimum olabilecek senaryo, hoparlörün telefon uygulaması olsun ve biri bağlanmayı denediğinde "bağlansın mı" diye sorsun bana. yani direkt bağlamak güvenlik zaafiyeti yaratıyorsa, bari bunu yapsın.

bu özelliği sahip bir bluetooth hoparlör var mı?
bana ne modelleri önerirsiniz?

bilgisayar yanına koyacağım.
müzik dinlerim, oyun oynarım arada, tek beklentim bunlar. iyi bir ses kalitesi olursa memnun olurum. bütçem 5-6 bini geçmez büyük ihtimalle.

ne önerirsiniz?

aynı anda 2 (belki daha fazla) cihaza bağlanabilen hoparlörler var. Bende Harman Kardon Onyx Studio 4 var, iki alete bağlanıyor aktif olanı anında çalıyor.

Link çalışmıyor ama kodu aratınca Presonus monitör çıktı, onlarda bluetooth olmasına şaşırdım :D havadan iletince illa kayıp/sıkıştırma oluyordur çünkü.
  • nhk ni youkosu  (30.01.23 18:55:03)