[]

sizin için önemli olmayan ama karşınızdaki için önem arz eden tarih

Hatırlanılmalı mı? Hatırlıyor musunuz?

Sevgili eş dost arkadaş fark etmez.


 
Başlarda hatırlamaya çalışıyorum ama sonra unutuyorum. Genelde böyle oluyor.


  • Amaranta ursula  (24.01.23 22:20:59) 
Sevdiğim bir insansa ben de önem veriyorum evet.


  • ruhen hastayim ben  (24.01.23 22:21:09) 
Hepsi ve daha fazlası için Google Calendar. Sevdiğim tüm insanların doğum günleri kayıtlıdır.


  • vedatchilipeppers  (24.01.23 22:26:32) 
@Amaranta+1
Valla olay bende de genelde oyle oluyor. Ilk baslarda kendimi hatirlamaya kasip baslarda hatirliyorum. Sonradan, yani kendimi pek sartlamadigim zaman ise unutuyorum.

Haa bazen o tarihler ve bazi tarihsel olaylar cakisabiliyor bu durumda hatirlamak kolay oluyor cunku beyin direkt iki olayi birbirine bagliyor. Tabii beyin o baglantilari da kolay kolay unutmadigin icin bazen istemsizce de aklina gelebiliyor, o ayri.
  • j r r tolkien hayrani  (24.01.23 23:00:43) 
sevdigim biriyse hem haturlar hem de kutlarim. onemsemedigim birinin bir seyini hatirlarim ama kutlamam.


  • in vino veritas  (25.01.23 00:25:40) 
ay hayır ya doğum günlerini zor hatırlarım. gerisine karışmam.


  • elorelia  (25.01.23 09:08:24) 
Karşımdaki kişi benim için önemliyse hatırlamaya çalışırım.


  • peki madem  (25.01.23 10:52:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.