Bir kadınla yakınlaştınız ve kesif kesif ter kokusu aldınız ne yaparsınız?

Dile getirilse bozulacak belli. Dile getirmesen niye durdun devam etmiyorsun diyecek. Bu durumda hatta sonrası için ne yapılmalı?

Bunu dile getirip uyarmanın bir yöntemi var mı? Yoksa midenin bulunmasını kabul edip bir daha görüşmeyi hiçbir şey söylemeden kesmeli mi? Ayrıca belli yerlerinde tuhaf tüy ve kılımsı şeyler de vardı. Bilmiyorum ya. Kötü hissediyorum.

Abi ben arkama bakmadan kaçarım. Hayattan soğuyorum öyle bi durumda. Yaşamı sorguluyorum.

  • dakota  (20.01.23 22:19:45)
seks zaten kirli bir şey. o açıdan çok da sorun değil.

  • romario  (20.01.23 22:25:57)
ter kokusu varsa neticede insanız terliyoruz, birlikte duşa girelim mi duşta yapalım mı diye olayı yönlendiririm

tüy ve kıllar hijyenik olmadığı anlamına gelmiyor, vücudunu bu şekilde seviyor demek ki bu senin için önemliyse bu kişiyle görüşmeye devam edip etmemek de senin kararın
  • freebird5406_2  (20.01.23 22:30:24 ~ 22:32:59)
hahaha olmasa iyi de insanlık hali, doğaçlama geliştiyse belki o an için öyle olmuştur. düzenliyse iletişimi kesersin, kesmeden önce de nedenini söylemek sana kalmış tabii. aslında söylersen iyi bir şey yapmış olursun. hepimiz için.

  • bohr atom modeli  (20.01.23 22:51:38)
Ter kokusu değil de ağız kokusu olarak yaşamıştım. Ama bildiğimiz ağız kokusu değil böyle bir diş rahatsızlığı gibi yoğun dayanılmaz bir kokuydu. İlk bir saniye hiç ağız kullanmadan sevişebilir miyim acaba diye düşündüm çünkü çok yakışıklıydı. Fakat ikinci öpücükte istemediğimi söyleyiverdim. Sebebini söyleyemedim. Kürtaj röportajındaki sen önce dişlerini fırçala diyen teyzenin cesareti > ben

  • ruhen hastayim ben  (20.01.23 23:10:10)
Ben bunu aynı bu şekilde deneyimledim ve kaçamadım, kötü bir tecrübeydi, kafamda olası kaçma senaryolarının tümünü hayali olarak yaşadım ve sonu hep istemediğim şekilde bitti ben de akışına bıraktım ama travması bikaç sene sürdü. Yani seks esnasında oluşan terleme kıl tüy başka bir şey pre aşamasında ince ince gelen çökelek kokusu farklı bir şey ne yazık ki.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (20.01.23 23:35:29 ~ 23:39:51)
Sağlıklı bir insan terlediği anda leş gibi kokmaya başlamaz. Hatta terleyen kişi kokabilir sonrasında elbette ama kesif/leş gibi ise ya yediklerinden dolayıdır ya hastadır ya da suya alerjisi olduğu için duş almıyordur. Normal bir ter kokusundan söz edeceksek yoğunluğuna bağlı. Yoğunsa veya iki önceki cümledeki sorunlar dolayısıylaysa olmaz.

Yani evdeyken denk gelmedim ama dışarıdayken ter kokusundan dolayı yakınlaşmayı bırakıp uzaklaştığım oldu. Hatta bir arkadaş grubu da vardı buluştuğumuz yerde. Konuyu birden değiştirip onların yanına geçelim, ne yapıyorlar falan dedim. Başta bırakmadı kız ama öpmeye yaklaşmaya çalışırken uzak durup sonra oraya doğru yönelince pes etti. Offladı geçtik yanlarına. Koku ile ilgili yorum yap(a)madım tabii.

Duşa sokarım/götürürüm diyenler (temsili): imgyukle.com

O değil de karikatürü kendi sitesinde paylaştı diye nickini, site adresini falan koymuş karikatürün üstüne hiç utanmadan. Hiçbir katkısı yok, ekmeğini yemeye çalışıyor. Sansürledim o kısmı .p
  • nawar  (21.01.23 00:16:29 ~ 13:27:21)
Hiç böyle bir durumda kalmadım. Ne hayatlar var. Duşa sokmaktan başka çare yok gibi. Tutsuleyecek değiliz ya.

  • baba553  (21.01.23 01:21:43)
Bazı insanların teri çok keskin kokuyor, deodorant bile fayda etmiyor. Tek seferlikse umursamazdım.

Kil tuy nerede mesela ? meme ucunda bile olabiliyor, muhabbet ilerleyince kopartırsın ahahsgshsjdhhd
  • kimlanbu  (21.01.23 16:45:50)
yeni tanistigin birini bozmadan ter koktugunu dile getirmenin hicbir yolu YOK.

sevgiline dersin, ben derim, benimki de bana der.
arkadasina, ailenden birine, kardesine dersin, uff git bi banyo yap allani seversen filan dersin. ama boyle bir durumda asla olmaz.

vaktiyle yakinlastigim birisi gercekten fenaydi ama tabii ki soylemedim. sonra alismistim sjdfhsj

bir zamanlar terkokuyosun.com mu oyle bir site vardi anonim mail atabiliyordun birine.

eger kilindan kokusundan rahatsizsaniz kesin gorusmeyi gitsin. kendinize de karsi tarafa da haksizlik etmeyin.
  • supergirl  (21.01.23 20:01:51)