erkek : yaş 18 / kadın : yaş 26 - düşünceleriniz?

yürütülebilir bir ilişki mi sizce?

Abla kardeş ilişkisi mi? Öyleyse gayet uygun bence.

  • AlsterWasser  (10.11.22 21:49:26 ~ 21:50:18)
tamamen kişilerin olgunluklarına bağlı, yürütülebilir.

  • sta  (10.11.22 21:50:26)
18 yaşında birinin hayata bakışı ile 26 yaşın bambaşka

  • freebird5406_2  (10.11.22 21:50:30)
imkansız. seks yapılıp keyifli vakit geçirilir ama ciddi ilişki olmaz.

ben de zamanında böyle cevaplar görünce çok sinirlenirdim, "hadi len ben olgunum gayet de güzel olur, aşkın yaşı olmaz" diyordum ama hiçbiri uzun sürmedi. bir nevi çocuk muamelesi görüp dehlendim bir noktadan sonra "olur" diyen kişiler tarafından.

hatta şöyle söyleyeyim, 18 yaşındaki bir erkekle sağlıklı romantik ilişki kurabilen 26 yaşındaki bir kadının fazlasıyla anormal olduğunu düşünürüm ben. yani bi problemi, ciddi bi sorunu filan vardır diye değerlendiririm kendi kafamda.

bak 28-36 olurdu, belli bi yaştan sonra farklar flulaşıyor ama 18-20 yaş filan bu seviyeler çooook genç.

ha erkek tarafıysan yardır derim. güzel tecrübe olur. çok şey öğrenirsin. sonra çok ağlarsın ama olsun. kadın tarafıysan diyecek bi şey bulamıyorum.
  • mark greg sputnik  (10.11.22 21:53:24)
İmkansız diyorum.

  • roket adam  (10.11.22 21:53:27)
mark +1
kadin anlasabiliyorsa bi sorun oldugunu dusunurum kadinda. 26 yasinda 18 yasindaki cocuga tahammul edemezsin. istedigi kadar cocuk olgun olsun, iyi egitim, iyi aile vs. olmaz...

  • Kittie  (10.11.22 21:58:05)
Yaş farkında değil de, erkeğin daha 18 yaşında olmasında sorun var bence.

E: 25, K:33 olsa olurdu mesela.
  • Mirket  (10.11.22 21:58:20)
Her insan, her ilişki kendine özgüdür.

Karşındaki küçüktür ama olgun olabilir. Karşındaki büyüktür ama senin yaşına uyum sağlayabilir. Seninle aynı yaşta olan biri seni aldatır ve seni yıkıma uğratır ama senden küçük ya da senden büyük biri seninle evlenip sana güzel bir çocuk kazandırabilir. Zorluklar sevgiyle aşılabilir. Zorluk olur mu? Tabii ki olur. Erkek daha üniversiteyi bitirecek, askerliğini yapacak, iş bulacak... Kız bir noktada yaşım geçiyor deyip evlenmek isteyebilir ya da seni bekleyebilir.

İnsanın sevdiği birini bulması güzel bir şey. Ben böyle sorularda size denk gelmişken şansınızı deneyin diyorum. Hayırlısı olsun.
  • dissendium  (10.11.22 21:58:50)
mark+1 erkolar biraz etkileniyo bu durumdan iyi ve kotu olarak. bir de 18 kucuk bi yas

yeni nesilin gumbur gumbur gelmesi sorununun dogurdugu sorunlarr. bizim lise zamani yoktu bunlar
  • ala09  (10.11.22 22:08:55)
Mümkün değil

  • gabe h coud  (10.11.22 23:00:32)
Kadınların erkeklerden her türlü daha erken olgunlaştığı gerçeğini de göz önüne alırsak oluru hiç yok, sıfırın altında.

Kendi 18 yaşımdaki halimi de bir düşünüyorum da şu an.. breh breh breh :)
  • Berck  (10.11.22 23:56:31)
Hayir

  • balpolen  (11.11.22 02:34:04)
18 yasinda insan cocuktan biraz hallicedir. Kendisi 26 yasinda olup da 18 yasindaki biriyle iliski yurutmeyi dusunen insanin kendisi, hayat, etik, ve romantizm konularinda ciddi sorunlari vardir diye dusunurum ben.

Aradaki yas 8 yil oldugu icin degil. Taraflardan biri daha 18 yasinda oldugu icin. Hayatta ayni "milestone" (bu nedir bilmiyorum, donum noktasi diyeyim) tecrubeler yasanmamistir zira. Bir de ben ogretmenim, ve bu tarz bir dusunceyi tahayyul edemiyorum bile durust olmak gerekirse.
  • sopiro  (11.11.22 04:55:13)
26 yaşında kadın 18 yaşında erkeği abuse eder alimallah… Abla kardeş ilişkisi olur ancak ordan. İlerleyen yaşlarda tekrar deneyiniz.

  • vedatchilipeppers  (11.11.22 09:14:50)
Kadın tarafı acilen terapiye gitmeli.

  • lcha  (11.11.22 10:59:53)
Yürür. 18 kadın-28 erkek versiyonu hayatımın en güzel ilişkisiydi.

Kafa yapın uymadıktan sonra yaşlarının yakın olması bir şey ifade etmiyor. Bazı genç insanlar olgun ve stabil düşünceli, bazı orta yaşlı insanlar çocuk gibi olabiliyo. Karakterler uyumluysa, cinsel çekim de varsa pekala yürür.
  • liberal demokrat partili hamit  (11.11.22 11:56:02)
Şu an 18 yaşındaki erkeklere ablalık yapıyorum kardeş gözüyle bakıyorum... imkanı yok uçurum var arada çünkü iki yaş grubu da en kritik ve değişken dönemlerindeler. 18 ergenligin doruklarinda 26 yetiskinligin düzenin baslarinda

  • ddenizz  (11.11.22 12:33:03)
Erkekler zaten geç olgunlaşıyor. 26 yaşındaki erkekler bile şu an çok çocuksu, yetişkin değiller. 18 yaşında birini öğrencim gibi görürdüm, düşüncesi bile rahatsız edici.

  • ruhen hastayim ben  (11.11.22 13:00:46 ~ 13:03:34)
bu yaşlarda 8 yaş çok fazla.

  • false pretension  (11.11.22 21:39:39)
seks için evet, düz ilişki hayır.

  • zgrydn  (12.11.22 11:44:52)