[]

Taşrada özel okul&dersane'de haftanın 1 günü çalışmanın değeri sizce nedir?

Anadolunun bir ilçesindeyiz.

Dersane tarzı bir yer var. Burada gelirleri az diye; çok düşük ücretle, mümkünse sigortasız öğretmenleri çalıştırıyorlar.


Ben 4 yıl tecrübeli bir psikoloji mezunuyum. 9-5 arası sürekli öğrencilerle sınava yönelik görüşeceğim.

Yemek sigorta vb. desen hak getire.

Geçen sene ayda 1.500 tl'ye sigortasız haftada iki gün çalışmıştım. Bir yandan doktora yapıyorum.

Para derdim de çok yok açıkçası. Aile sağolsunlar destek oluyor.

Sırf sosyalleşmek, iş sahibi olma, aidiyet duygusu ve ruh sağlığım için düşünüyorum. Zaten 2 seneliğine buradayız.


Alternatifim: Bir youtube kanalı projem var. Ona eğilmek. Bir yandan doktoraya ve yeterlik sınavına yoğunlaşmak.


Sizce çalışmalı mı? Günlük ücreti hakça ne olmalı?

 
Bence çalışın. Bir gün kendi çalışmalarınızı aksatmaz.


  • playing star again  (22.09.22 11:05:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.