[]

İnternetin varlığını telefonda nasıl test edebilirim?

Bazen otobüslerde wifi oluyor, bağlanıyorum ama hiçbir şey açıklayabiliyor, bazen de aşırı geç de olsa yükleniyor bir şeyler. Çok yavaş da olsa internet var mı yok mu test edebileceğim bir uygulama var mıdır?
 
Speedtest app var indirip kurabilirsiniz. Anlık olarak internetin varlığını, upload download hızlarını görebiliyorsunuz. Ücretsiz


  • Ruprect  (18.09.22 21:41:55) 
Aslında speedtestler çok kalitesiz çekimlerde hata veriyor, aynı internet yokken olduğu gibi. Kesin yoktur diyemiyorsunuz.
Sanırım en mantıklısı bir indirme linkini kullanmak. Atıyorum, bir okula ait 1.2 mb lık şu dökümanı indiriyor mu bir hareket var mı ona bakılabilir.
ayancikanadolu.meb.k12.tr
  • Unde bach canim  (19.09.22 02:50:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.