[]

Otobüslerde cam kenarı koltuk nasıl seçilir?

Merhabalar. Tekli koltuk alacağım, seçeceğim koltuğun tam bir cam kenarı olmasını istiyorum. Yani mesela 2 koltuktan birinin camında bölme oluyor, dışarısı rahatça gözükmüyor. Ben tamamen cam olsun istiyorum yani.

Bildiğim kadarıyla hemen hemen bütün şehirlerarası otobüslerin markası, camının bölme yerleri aynı.

Hangi koltuklar tam bir cam kenarıdır :)

 
En arka %100 full manzaradir


  • olaylar olaylar  (12.09.22 13:07:25) 
firma hangi otobüsü kullanıyor onu öğrencen, sonra internetten tek koltuklu versiyonlarının fotoğrafına bakacan :)


  • freebird5406_2  (12.09.22 13:21:36) 
tek koltuklu rahat hatlar genelde 2. jenerasyon man lions koç oluyor. videodaki youtube kanalı her videonun başında yolcuları almadan önce otobüsün içini baştan sona yürüyor, oradan direksiz koltuk seçebilirsin. oyunda otobüsler setra hariç lisanslı olduğu için birebir modelleniyor. setra da birebir aslında. mercedes maalesef yok.

oyunda olup tr'de olanlar;

çift-tek dingilli setra
2 katlı setra
çift-tek dingilli man lions koç 2. ve 3. jenerasyonlar
neoplan skyliner


dakika 1:55

youtu.be
  • onemoremile  (12.09.22 13:43:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.