[]

Bir web sitesinin içinde herkese açık şeyleri bulmak mümkün müdür?

Mesela örnek veriyorum Ekşi Duyuru'da geçen "kırmızı arabalar" ifadelerinin tamamını bulmak ve bunları yeniden eskiye sıralamak istiyorum.

Google Search harici sitenin kendi içerisinde kullanabileceğimiz bir yol var mı?


 
Yazılımcıysanız uğraşıp yapabilirsiniz belki ama site indeksleniyorsa google en iyi yoldur. Yoksa sitenin arama fonksiyonuyla idare edeceksiniz. Aklıma başka yöntem gelmedi.


  • opethian  (09.09.22 01:22:48) 
Yok. Bir yazilimci ile anlaşıp yaptirabilirsiniz.


  • p133mmx  (09.09.22 07:20:53) 
google

site:eksiduyuru.com "kırmızı arabalar"
  • croswell  (09.09.22 10:31:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.