[]

Bursa'da çello kursu

Merhaba,

İlk kez çello dersi alacak bir yetişkin için Bursa'da ve özellikle Nilüfer'de kurs tavsiyeniz var mıdır?

Teşekkür ederim.

 
Rekor sanat var hocam bursaliysaniz duymussunuzdur illa ki,odunlukta subesi var


  • rockinside  (19.07.22 14:24:48) 
bursa enduro'dan motorcu abimiz var, bir gezide motorlar aynı olunca her molada sohbet etmiştik. devlet operasında çello çalıyor, babası da oradan emekli, babası adına konser verdiler geçen aylarda, Tuğberk Çelikkol adı, özel ders verir mi bilmem bir sormak lazım. Veriyorsa selamımı iletirsiniz, geçen sene yaza veda sürüşünden tracer 9'lu arkadaşmış diye :) (adımı hatırlamayabilir)


  • onemoremile  (19.07.22 15:13:22) 
@rockinside Evet bu sabah aradım orayı ama sene sonuna kadar başlamayacakmış çello kursları.

@onemoremile araştırayım teşekkürler.
  • voyager 1  (19.07.22 16:47:42) 
çok naif, her türlü konudan konuşabilen, aşırı pozitif, şeker gibi bir insandır.


  • onemoremile  (19.07.22 17:24:35) 
armoni müzik kursuna da bakabilirsiniz.


  • dedim ben sana  (19.07.22 21:15:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.