[]

iPhone "Mail " Uygulamasının kapladığı alanı nasıl açarım?

Şirket mailini girdiğim iphone'un mail uygulamasından hesabı siliyorum olmuyor, uygulamayı komple kaldırıyorum olmuyor. 1,75 gb alan kaplıyor. Bunu kökten nasıl temizleyebilirim?
 
vpn ayarlari vardir onu da kaldirmaniz gerekebilir.


  • 65 derece  (08.07.22 11:57:02) 
ayarlar>mail>hesaplar'da kac gun senkronize olmasini secebiliyor musunuz? bu her mail icin boyle bir ayar olmuyor ama mesela benim is mailimde var. bir bakin.


gmail'de yok, outlook'da var mesela.
  • supergirl  (08.07.22 13:54:17 ~ 13:58:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.