[]

Mudanya sahilleri

Selamlar,

Bursa'ya yeni tasindim sayilir. Mudanya'ya ulasimin kolay oldugu bir yerde oturuyorum. Bu ara bir hafta sonu kacayim o taraflara diyorum. Cok kalabalik olmayan, kafa dinleyebilecegim, tek basina bir erkek kisisi olarak guneslenip belki de denize girebilecegim bir yer var midir? Denizin genel olarak cok kirli oldugunu duydum. Birkac kisi sabah erkenden gidersen girersin demisti. Onun haricinde Mudanya ile ilgili diger tavsiyelere de acigim.

Sag olun.

 
Trlye tarafına değil de güzelyalı sahilden gemliğe doğru biraz ilerleyince kısmen temiz girilecek yerler var


  • Dormicumm  (01.07.22 21:57:51) 
tirilye tarafından sabah erken girersen girebileceğin doğru. öğlene doğru deniz hareketleniyor yüzülmez hale geliyor. benim deniz kenarında evim olmasına rağmen 10-15 senede 1 defa girdim. yine de her sabah tirilye'den mudanya sahile doğru yüzüp geri dönenler görüyorum, demek ki yüzülebiliyor.


  • kent sakini  (02.07.22 10:44:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.