[]

E&Y, Kpmg, Pwc gibi şirketlerde partnerler

Ne kadar maaş alıyordur veya hepsi aynı maaşı mı alıyor, kıstası nedir?
 
Partner = sirket ortagi. Maas degil kardan pay alirlar. Kazanclari hisse paylarina, sirketin ne kadar kazandigina vs gore degisir.


  • joelskellington  (20.06.22 13:13:47) 
partner derken onu kastetmedi heralde. partner derken onlara is yapan ajans personeli. bi nevi taseron.


  • buenosdias  (20.06.22 13:21:37) 
partner taşeron değil. taşeronla çalışmıyor big4.

senior partner junior partner olmasına göre, tax, assurance, corporate finance bölümüne göre çok değişir.

senior partner range: yıllık 700 bin dolar ile 2 milyon dolar. junior daha az.
  • gabe h coud  (20.06.22 13:29:10) 
www.kap.org.tr

E&Y'nin ortaklık yapısı email ekinde.

Tam bilmemekle birlikte ortaklık yapısının yanında her ay huzur hakkı adında bir ücret aldıklarını düşünüyorum, huzur hakkı ücret yerine geçer.

Adına ne denilirse denilsin, bu kişilerin gelirleri ne kadar olduklarını biliyor musunuz?
  • liberal  (20.06.22 13:37:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.