[]

Satılık - Garmin Fénix 5S Multispor Akıllı Saat

2,5 yıl aktif kullanıldı (koşu ve bisiklet için). Tüm kitapçıkları ve faturası mevcut. Orijinal şarj aleti ve kılıf ile gönderilecek. Camının üzerinde çizilme ve kırılmalara karşı koruyucu var.
Saatte 30'a yakın spor seçeneği mevcut ancak en iyi performansı koşu ve bisiklette veriyor. Şarjı antrenman kullanımında 10 saat, standby konumunda 7 günden fazla gidiyor. Tek sorunu, son zamanlarda telefondaki Garmin Connect'le senkronize edilememesi.. o nedenle uygun fiyat. Antrenman kayıtları ve çalışmasında hiçbir sorun yok.

Fiyat: 3.250 TL

İsteyene foto atabilirim.

Yer: Bodrum (ama kargo ile yollayabilir her yere)

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.