[]

Alan adının süresi dolunca ne olur?

Benim alan adımın süresi dolmak üzere, yenilesem çok para. Acaba süresinin dolmasını bekleyip sonra ucuza sıfırdan alabilir miyim?
 
Google domains'e transfer et.


  • brkylmz  (23.05.22 12:17:53) 
zaten hemen düşmüyor süre dolduktan 60 gün gibi sistemde kayıtlı ama yenilemek isterseniz daha fazla masraf alıyorlar.

düşerse başkası almayacagına emin misiniz?

Bu şekilde önemsiz domain ise zaten kaydetmeyin ha değilse paraya kıyın.
  • liberal  (23.05.22 13:56:34) 
Google Domains'e transfer 75 TL.
Bir sene de uzamış oluyor.

  • işimdeyim gücümdeyim  (23.05.22 14:16:10 ~ 14:16:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.