[]

D&R’ın ekitapları kindle da açılıyor mu?

Merhabalar,
Ekitap versiyonu almak istiyorum ama websitesinde kobo indirin ya da sarın alın diyor. Ben anlayamadım kindle da çalışıyor mu çalışmıyor mu?
Teşekkürler


 
D&R’ın ekitaplar, sanırım EPUB formatında. MOBİ formatında olup olmadığından emin değilim.

D&R ile Kobo anlaşmalı. D&R ya da Kobo Store'dan kitap alınca kendiliğinden ikisinde de senkronizasyon oluyor.

D&R'in kendi internet sitesinden bilgisayarıma indirmeye çalıştım ama olmadı. Eğer inseydi, bakardım MOBİ'ye çevirme fırsatı var mı diye.
  • put it in your appropriate place  (14.05.22 11:25:09) 
calibre ile formatını değiştirebilirsiniz. ben drm removal ile şifresini kırıpp mobi yapıyorum


  • lancelot du lac  (14.05.22 15:47:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.