Adalar restoran & meyhane tavsiyesi

kazıklanmayacağımız güzel meyhane - restoran tavsiyesi verebilecek arkadaş var mıdır? kazıklanmamaktan kastım pahalı olsa bile parasına değecek bir yer olmalı. teşekkür ediyorum.

Burgazada kalpazankaya. İstanbulun en güzel günbatımı manzaralı rakı mekanıdır benim için.

  • Bruce  (10.05.22 22:49:11)
Kalpazankaya'da hesap kavgasından cinayetli bir olay vardı sanki. Ekşi'de de gündem olmuştu. Cinayet olmasa bile ciddi bir dayak skandalı olmuştu. Uyarmak istedim.

  • furry burns  (11.05.22 00:49:47)
kalpazankaya ile alakalı uyarmaya geldim.
giden her 10 kişiden 5'i hesapla alakalı şikayet ediyor.
tavsiyem yok, bana hepsi adam öpmeye meraklı mekanlar gibi geliyor nedense :(
  • teritori  (11.05.22 09:15:07)
Eskibag teras-buyukada

  • mor oje  (11.05.22 12:36:11)
Eskibag Teras'ta 1 adet balık 450 lira. Baştan uyarayım. Kazıklanmayacağın restoran ve meyhane boş küme. Parasına değecek bir yer istiyorsan da Eskibağ Teras'ın girişindeki açık alanda ya da restoran içinde cam kenarı olmalı. Restoranın ortasındaki masalara rezervasyon yaptırma, mutsuz olursunuz.

Bir uyarı daha. Eskibağ Teras'tan akşam üzeri geri dönüşte taksiye binmeyin. yokuş aşağı rahat rahat yürürsünüz zaten ada havası da var. taksi dediğin dandik bir motor arkası ve 250 lira istiyor 5 dk mesafe için.
  • gabe h coud  (11.05.22 12:43:47 ~ 12:49:00)
@gabe hocam 45 dk gösteriyor iskele civarı, nasıl yürüyelim o kadar yolu

  • loser blueser  (12.05.22 08:22:39)