SGK, PTT ile haber kağıdı yollamış, içeriğini öğrenebilir miyim?

PTT ile SGK'dan haber kağıdı gelmiş ama evde bulamayip posta kutusuna kağıt yapıştırmislar, üstüne gönderi numarası yazıyor. Bu numarayı kullanarak SGK'nın bana ne gönderdiği bilgisine ulaşabilir miyim yoksa bayramdan sonra şubenin açılmasını mı beklemeliyim?

Muhtardan alacaksın muhtemelen tebligatı. Başka bir şey yoksa %90 GSS ile ilgilidir.

  • westblack  (01.05.22 21:29:24)
BAĞKUR'luyum kendim yatırıyorum, bazen gecikmeli olabiliyor sadece. Şimdi edevletten müstehaklık durumuma baktım, müstehaktır yazıyor, eksiye düşen bir borçtan tebligat göndereceklerini sanmıyorum yani. GSS'yi de ödemiştim diye hatırlıyorum ama bakalım artık.

  • esse classic  (01.05.22 21:55:39)
SGK'nın ne için çağırdığı belli olmaz.
Beni çağırıp bir reçete gösterdiler. Bu ilaçları aldın mı, arkasındaki imza senin mi gibilerinden. Bir de neden hep falanca eczaneden ilaçlarını alıyorsun dediler.

  • pro9it9is9  (02.05.22 13:00:36)