[]

"Yolda" Görünen Amazon Siparişi

Merhaba,

Amazon.com üzerinden bir ürün satın aldım, geçen zamanda aynı sürede aldığım tüm ürünler teslim edildi ve durumları "Gönderildi" olarak belirtiliyor, henüz teslim edilmeyen bu ürünün ise durumu "Yolda" ve teslim tarihi geçmiş görünüyor (25 Nisan) Bu ne demek olabilir?

Teşekkürler

 
Teslim tarihi geçmiş ama yolda


  • ceann deas  (27.04.22 18:35:47) 
Ben olsam ve ürünün gecikmesi bana olumsuzluk yaratıyorsa müşteri hizmetlerini arar (uygulamada beni ara seçeneği var) bu durumun can sıkıcı olduğunu belirtir, lojistik/kargo departmanıyla görüşmelerini bir an önce teslim edilmesini istediğimi söylerdim. Ve eminim ki Amazon bu durumla ilgili size hediye çeki ya da ürünün bir miktarı kadar iade sağlayacaktır.


  • skzr  (28.04.22 01:36:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.