[]

Passat'ta "manevra freni" aldım ilk defa, endişlenecek bişi olur mu?

Merhabalar

Passat araçta ilk defa "manevra freni" aldım, aslında yokuş aşağı indiğim yerin yokuş bitimi daha önce de geçtiğim bir yerdi ama ilk defa bu freni alınca biraz garip oldum açıkçası. "cızzzzzttttt" şeklinde bir ses geldi sanırım frenden dolayı.

İnip baktım aracın altı mı sürtmüş diye ama bir şey de göremedim. Bu fren konusunda bilgisi olan varsa harika olur.

 
Ani fren yapıyor işte bir şey yok. Arkadaşım seatında bize özelliği göstermek için yapardı hep :D


  • glamdr1ng  (06.03.22 11:55:11) 
araç bir yere sürtmesin/vurmasın diye yapıyor o freni zaten. endişelenecek bir şey yok. park ederken çarpışma önleme sistemi bu. güzel bir özellik.


  • himmet dayi  (06.03.22 14:08:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.