izmir güzelyalı/poligon taraflarındaki esrarengiz yol

izmir güzelyalı/poligon taraflarında taş duvarlı kıvrımlı dar bir cadde var sahile doğru giderken. yol o kadar dar ki karşıdan başka bir yaya gelince kaldırımdan inmek zorunda kalınıyor. taş duvar baya yüksek ve cadde yokuş. eğer yanlış hatırlamıyorsam poligon ya da göztepe metrodan inip biraz yürüdükten sonra oralarda bir yerde olması lazım. üniversite yıllarımda birkaç defa geçmişliğim var, nereden geldiyse aklıma geldi gecenin bir yarısı, google mapste ne yaptımsa bulamadım. var mıdır bilen eden?

Göztepe kiz teknik meslek lisesinin yanindaki 110 sokakta soldaki kaldirimimsi sey olabilir mi?
81 ve 87 sokakta da kaldirimimsi şeyler var ama duvar falan yok tabi :/

  • logisticsmanager  (18.01.22 03:18:52)
Google mapsten baktım şimdi hayır değil :(

  • castiel 35  (18.01.22 03:45:56)
Biraz daha ayrıntı olur mu? Çünkü poligon metro olamaz oralar yokuş degil. Göztepe metro olabilir oralar komple yokuş. Biraz yürürken misal hangi yöne doğru, birazdan kasıt ne kadar.
Ben de meraklandim simdi :)

  • logisticsmanager  (18.01.22 03:47:18)
  • deneme  (18.01.22 07:51:09 ~ 07:56:06)
Yarma'yı diyorsunuz sanırım.

tr.foursquare.com
  • nerobianco  (18.01.22 10:53:32)
@deneme ve @nerobianco harikasınız, evet burasıydı sorduğum yer. nasıl rahatladım anlatamam çok teşekkür ederim :)

  • castiel 35  (18.01.22 12:12:10)