[]

Samsung 49" CRG9 Odyssey - 5120x1440 120hz HDR QLED Oyuncu Monitörü

Açılmamış kutusunda 49" müthiş bir oyuncu monitörü. Daha kutusunu açmadan satma kararı aldık. Çok büyük ve bize gereksiz. (indirimli bir şekilde bulup almıştık açıkçası ben kurgu işleri için kullanırım diyordum ama şu an gereksiz ve oyuncu biri -masasında kocaman yeri olan biri- alsa daha mutlu olur)

Samsung 49" CRG9 Odyssey LC49RG90SSMXUF

49 inç 32:9 oran, kavisli ekran
5120 x 1440 çözünürlük
1.07B renk desteği (10bit)
120hz, Freesync 2
%125 sRGB %92 Adobe RGB

Detaylı bilgi için Samsung’un sitesine bakabilirsiniz.
örnek inceleme: www.youtube.com

12 bin tl düşünüyoruz. İlgilenen varsa konuşuruz.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.