[]

Saçımı bozdum

Karantinada üç dört defa makineyle sıfıra vurdum saçları, şimdi çıkış yönü değişti ve çok kötü gözüküyor. Mesela saçımın önü sağa yatıyor ama birkaç santim yukarısı tamamen sola yatıyor. Taramayla fönlemeyle olmadı nasıl düzelticem ki ben bu saçı?
 
Bence biraz uzamasını bekle, sonra düzgün bir berbere git.


  • dissendium  (02.01.22 01:08:55) 
Çıkış yönü değil de yatış yönü değişmiştir yav. Çıkış yönü o kadar kolay değişmez yıllardır makine vuruyorum jilet vuruyorum kafama aynı duruyor. Üç dört nedir ki. Sizin saçlarınız görece uzun ve uzun süre aynı şekli verdiğiniz için alışmıştır kazıyınca da doğal olarak o alışkanlık yokoldu. İstikrarla aynı şekilde şekillendirerek eski formunu kazandırmanız çok olası bence.


  • hedep  (02.01.22 01:59:43 ~ 02:00:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.